Tadilat

Tadilat ve Dekorasyonda doğru adres

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, istediğiniz doğrultuda vaatlerle değil gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın..

Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.

İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi nekadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir görebileceksiniz. Sadece işin karşılığında fiyat söyleyenlerden değiliz, neye nekadar para verdiğinizi görüyorsunuz. Bizim işimiz kalemle, hesapla...

Komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Yazlık tadilatı Anahtar teslim Tadilat işlerinizi tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

İç ve Dış Cephe Tadilatı

Binanızın elbisesi dış cephe kaplamasıdır. İyi şekilde izolasyonu yapılmamış, kalitesiz malzemelerle sıvanmış bir yapı devamlı yeni sorunlar çıkaracaktır.

Dış cephe ve iç cephede elimizdeki alternatifler çok fazla ve her biri yüzünüzü güldürecek cinsten; hesaplı ve uzun ömürlü.

İzelasyon, Mantolama ve Dış Cephe Isı Yalıtımı

İzolasyon, mantolama ve ısı yalıtımı sistemlerini başarı ile uyguluyoruz. Rutubet, nem, yoğuşma ve küflenme gibi etkiler ortaya çıkmıyor. Isı yalıtım sistemleri %60 mertebelerinde yakıt tasarrufu sağlıyor. Sistem kısa sürede yapılan yatırımı karşılıyor.